ФІТНЕС-ПРОГРАМИ

Ми пропонуємо вам насичену програму групових занять в аеробних залах Яна Fitness Center. У нашому розкладі присутні всі сучасні напрямки тренувань. Основа нашого розкладу це безліч видів аеробіки, йога, пілатес, калланетика, стретчинг, танці та функціональний тренінг. Якщо перед Вами стоїть питання про вибір оптимальноого тренування, то цей розділ для Вас.

Гостьовий візит на будь-який клас — отримати зараз!

Гостьовий візит на будь-який клас - отримати зараз!

Гостьовий візит на будь-який клас - отримати зараз!

Ми хочемо запросити Вас на пробне заняття. Надішліть нам запит, заповнивши форму нижче, і ми скоро зв'яжемося з Вами.

BODY & MIND

Pilates «розумна» гімнастика, має терапевтичний ефект: відбувається оздоровлення організму, виправлення постави, зміцнення і формування глибоких м’язів спини, черевного преса і малого тазу.
Pilates Ring, Pilates Roll унікальна система тренувань, спрямована на розвиток сили, гнучкості і балансу тіла. Тренування з використанням малого обладнання (кільця, роли, м’ячі) і силових вправ сприяють реабілітації хребетного стовпа і зміцненню глибоких м’язів тіла і м’язівстабілізаторів.

Stretch — урок, що поєднує вправи на розтягування і розслаблення м’язів. Розвиває гнучкість, рухливість суглобів, еластичність зв’язок, Покращує циркуляцію крові і лімфи і організмі.

Yoga — тренування поєднує в собі дихальні вправи, суглобову гімнастику, асани на рівновагу, розвиток сили і гнучкості. Окремим блоком йде глибока розтяжка, що дозволяє удосконалювати своє тіло з кожним заняттям на новому помітному рівні.
Yogalates — гармонійне поєднання йоги і пілатесу створює ефективну оздоровчу систему. Заняття дозволяє опрацювати все тіло, одночасно покращуючи гнучкість і м’язовий тонус, виправить поставу і знизить вагу.

Port de Bras (пер. З французького — рух рук і тіла) — поєднує елементи йоги, хореографії, пілатесу, фітнесу, стретчинга. Суть тренування полягає не в виконанні вправ окремо, а в плавному перетікання однієї вправи до іншої внаслідок чого народжується танець.
Body & Mind — фітнес-заняття навчальні дихальної техніки з великою кількістю вправ на розтягування і розслаблення, спрямовані на корекцію постави, розвиток сили і гнучкості, зміцнення м’язів. Заняття мають стимулюючий вплив на циркуляцію лімфи в організмі і кровообіг.


МФР це низько інтенсивний комплекс вправ, в якому використовуються прийоми самомасажу. Заняття проводяться з використанням м’ячів та ролів для пілатесу. Спеціальні вправи дозволяють розслабити м’язи і фасції, а потім розтягнути їх. Завдяки цьому знімається зайва напруга, збільшується гнучкість і рухливість в суглобах.

STEP — аэробика

Step – аэробный класс на степ -платформе, состоящий из разучивания базовых шагов степ -аэробики и соединения их в несложные комбинации, выполняемых под ритмичную музыку. Занятия направлены на развитие координационных способностей, укрепление сердечно -сосудистой и дыхательной системы, увеличение общего порога выносливости. Рекомендуется для любого уровня подготовленности.
Step+АВ — занятие с использованием степ -платформы для разогрева, вторая часть которого направлена на проработку мышц пресса и спины.
Step+BL — занятие с использованием степ –платформы для разогрева, вторая часть которого направлена на проработку мышц нижней части тела, в особенности мышц ног, бедер и ягодиц.
Step+bulbs — занятие с использованием степ –платформы для разогрева, вторая часть которого направлена на проработку мышц груди и плечевого пояса. Проходит с использованием дополнительного оборудования.
Step Dance – аэробный урок на степ -платформе в различных танцевальных стилях. Улучшает работу сердца и легких, сжигает жир, развивает координацию. Вторая часть – силовая работа над проблемными зонами.
Рower Step (Dabl Step, Step-n-skulpt, StepМix) — аэробика с использованием степ -платформы и силовые упражнения с возможным использование дополнительного оборудования (гантели, бодибары, резина и др.). Максимальное сжигание жира, заряд энергии, мышечный тонус и развитие координации вам обеспечены!
Interval Step — интервальная тренировка высокой интенсивности с использованием степ -платформы, подразумевающая чередование аэробной и силовой нагрузки.
Functional Step – это тренировка с использованием степ -платформы ,готовящая наше тело ко всему многообразию жизни в трехмерном пространстве, к нагрузкам смешанного характера. В этойтренировкеразвиваетсямаксимальноеколичествофизическихкачеств, используя и имитируя движения из спорта и повседневной жизни.

Рух та сила

АВL (Abdominal Buttocks Legs) — заняття, спрямоване на тренування м’язів стегон, сідниць та ніг. Можливе з використанням різних обтяжень у вигляді гантелей, бодібарів або еспандерів. Сприяє зміцненню та корекції м’язів нижньої частини тіла.

Body sculpt, Fitness-mix — силове тренування для формування м’язового рельєфу. Заняття спрямовані на опрацювання основних м’язових груп із застосуванням додаткового обладнання: гантелей, бодібарів, м’ячів та гумових амортизаторів.

АВТ (Abdominal Back Training), AB+Рower — тренування спрямоване на опрацювання м’язів черевного преса та спини. Деякі класи для досягнення максимального ефекту проходять з додаванням гантелі.

Рower class, Bodybar — це базове силове тренування, спрямоване на зміцнення основних груп м’язів за допомогою силового обладнання — гантелей, штанги, бодібара або ін.

Functional training – тренування передбачає найрізноманітніші вправи, які дозволять зміцнити м’язи і суглоби, розтягнути сухожилля у потрібній пропорції, і навіть поліпшити роботу серця, підвищити загальну витривалість організму та розвинути координацію рухів.

Interval – це чергування аеробного та силового навантаження з використанням різного обладнання. Також у процесі тренування чергуються різні темпи та техніки виконання вправ задля досягнення максимального результату.

Fit ball, Рower ball — функціональне тренування з використанням вправ на розвиток сили та балансу. У процесі уроку використовується м’яч (Fit ball), а також різноманітне силове обладнання (гантелі, бодібари, гумові амортизатори).

Piloxing – це мікс пілатесу, боксу та танцювальних рухів. Програма розроблена таким чином, що є не набором окремих вправ, а цілісний комплекс, що нагадує швидше хореографічну зв’язку.

Змішані класи

АВ+Stretch – допоможе вам придбати плоский та пружний живіт, а також зміцнити спину. Заняття дозволяє сформувати правильну поставу, покращити рухливість суглобів, розвинути гнучкість та еластичність м’язів та зв’язок.

Perfect Body — заняття поєднує в собі гармонійне навантаження за системою Pilates, яке чудово доповнює силова робота з гантелями. Відмінна програма для будь-якого повернення та рівня підготовки, особливо якщо вам не підходять високоінтенсивні тренування.

Callanetics — «моделююча» гімнастика: коригує пропорції тіла, приділяючи велику увагу «проблемним» зонам. В основі тренування лежить розтяжка та статичне утримання. Зміцнює всі м’язи тіла, включаючи найглибші, відмінно знижує вагу.

Power Stretch — це мікс, що складається із 3 частин. 1-а — активний аеробний розігрів всього тіла, 2-а — силова робота з додатковим обладнанням (гантелі, бодибари, амортизатори), 3-я частина — це максимальне розслаблення та розтяжка основних груп м’язів.

Strip Stretсh — комбінація стрип-пласники та розтяжки. Заняття допоможуть вам розвинути гнучкість та пластичність, а також опрацювати та розтягнути основні м’язові групи.

Танцевальные классы

Zumba — эта зажигательная, эффективная танцевальная фитнес-программа с простыми для выполнения движениями в латино-американском стиле помогает сжигать калории и получать удовольствие, приобретая здоровье.
Strip — модный и сексуальный танцевальный класс, в основе которого strip dance и sexy RnB. Отлично тренирует ягодичные мышцы, пресс, a также мышцы груди и рук. Особое внимание уделяется походке (дефиле), растяжке, пластике и осанке.
Dance-mix — сочетает в себе самые разнообразные направления современного танца. В процессе тренировки развивается координация, укрепляются мышцы, сжигаются калории, улучшается осанка, стимулируется деятельность сердечно-сосудистой системы и конечно поднимается настроение.

Тренажерный зал

Тренажерные залы оснащены оборудованием Nautilus, Сybex, Reebok, Christopeit, Kettler, Интер-Атлетика. Тренажерный зал укомплектован специально под все потребности женской фигуры, имеет более фитнес направление, что делает фигуру красивой, подтянутой, но не с явно выраженной мускулатурой.

Состоит из тренажеров кардио-группы – беговые дорожки, орбитреки и велотренажеры. Они способствуют сбросу каллорий, укреплению сердечно-сосудистой системы, подготавливают тело к силовой нагрузке.

Cиловые тренажеры узко направлены на все проблемные женские зоны (на решение всех проблем, возникающих с женским телом). Отдельно прокачиваются бедра-ягодицы, отдельно косые мышцы спины и пресса (корсетные мышцы), отдельно мышцы груди, спины и пресса. Посетители имеют возможность позаниматься на фит-болле. Тренер обязательно проводит Вам обучающий вводный инструктаж по общей программе. Также Вы можете заказать индивидуальную программу занятия, соответствующую Вашим пожеланиям.

Персональный тренинг

Якщо Ви хочете, щоб вся увага інструктора на тренуванні була прикута лише до Вас, а самі тренування підбиралися та будувалися з урахуванням Ваших побажань та можливостей – Ви можете скористатися послугою персонального тренінгу. Завдяки програмі фітнес-тренувань, побудованої саме для Вас, Ви зможете досягти максимально бажаного результату!