МІЙ КЛУБ

YANAFITNESS заснована 1 липня 1999 року і є виключно жіночою. Це перший в місті жіночий фітнес клуб. Наш клуб вперше приніс в місто концепцію фітнесу і клубну організацію, 24 роки зберігає свої традиції, і пишається ними, розвивається, стаючи ще цікавіше і професійніше.

У клубі високий рівень корпоративної культури, високі вимоги до персоналу, і високий рівень обслуговування. Заняття, що проводяться в Клубі, засновані на практичному досвіді, професіоналізмі та індивідуальному підході до кожного клієнта. Фітнес клуб виховав інструкторів, що працюють в кращих клубах України. Але найкращі залишаються з нами і готові щодня радувати Вас своїми тренуваннями і дарувати масу позитиву.

YANAFITNESS не просто спортивний клуб, це Ваш клуб, співдружність активних, позитивних і впевнених у собі жінок! Наші клієнти — це люди, яким подобається виглядати привабливо і стильно. Займаючись у нас, ви наповнюєте себе силою і енергією.

Ми працюємо для Вас, щоб приносити Вам радість, гарний настрій і відмінне самопочуття. Ви будете задоволені собою і отриманими результатами від виконаної Вами роботи. А ми будемо працювати і відпочивати разом з Вами, забезпечуючи найкращий відпочинок і професійний спорт.

YANAFITNESS вул. Левка Лук’яненка, 70
тел. рецепції 65-25-65, моб. +38 063 49 55 000.

Часи роботи клубу:

Пн — Пт 8:00 — 21:00
Сб  9:00 — 13:00 / Нд — вихідний