КЛУБИ

Мережа клубів Яна Fitness Center заснована 1 липня 1999 року і є виключно жіночою. Це перший в місті жіночий фітнес клуб. Наш клуб вперше приніс в місто концепцію фітнесу і клубну організацію. І вже 20 років зберігає свої традиції, і пишається ними, розвивається, стаючи ще цікавіше і професійніше.

У клубі високий рівень корпоративної культури, високі вимоги до персоналу, і високий рівень обслуговування. Заняття, що проводяться в Клубі, засновані на практичному досвіді, професіоналізмі та індивідуальному підході до кожного клієнта. Фітнес клуб виховав інструкторів, що працюють в кращих клубах України. Але найкращі залишаються з нами і готові щодня радувати Вас своїми тренуваннями і дарувати масу позитиву.

Яна Fitness Center не просто спортивний клуб, це Ваш клуб, співдружність активних, позитивних і впевнених у собі жінок! Наші клієнти — це люди, яким подобається виглядати привабливо і стильно. Займаючись у нас, ви наповнюєте себе силою і енергією.

Ми працюємо для Вас, щоб приносити Вам радість, гарний настрій і відмінне самопочуття. Ви будете задоволені собою і отриманими результатами від виконаної Вами роботи. А ми будемо працювати і відпочивати разом з Вами, забезпечуючи найкращий відпочинок і професійний спорт.

Мережа жіночих фітнес-центрів:

Яна Fitness Center — Проспект Перемоги 119-А. НОВИЙ!
тел. рецепції +38 050 105 0220.

Яна Fitness Center — вул. Рокоссовського, 70
тел. рецепції 65-25-65, моб. +38 063 495 5000.

Время работы фитнес-клубов:
Пн — Пт 8.00 — 21.00
Сб — Нд 9.00 — 18.00