ФІТНЕС ДЛЯ ВАГІТНИХ

Поєднання внутрішньої гармонії, зовнішньої краси і гарного самопочуття.

Для кожної з нас вагітність — вкрай важливий і відповідальний період, який супроводжується не тільки радістю, але і хвилюванням за здоров’я і самопочуття малюка і своє власне. Твоє тіло змінюється, але тобі як і раніше хочеться бути красивою і відчувати себе відмінно.

ЯК ЗАЛИШАТИСЯ У ФОРМІ

Майбутній мамі  просто необхідна фізична активність! В цьому тобі допоможуть заняття спеціальним адаптованим фітнесом для вагітних. Вправи на розтяжку і комплекс для м’язів тазового дна зменшать ймовірність розривів і допоможуть швидше відновитися після пологів.

ЗАНЯТТЯ ДОМОПОЖУТЬ

• підготувати твій організм до пологів; • прибрати больові відчуття в спині; •  відрегулюють набір ваги; •  позбавлять від набряків; •  наситять кров киснем; • неодмінно сподобаються малюкові!

Вагітні жінки спілкуються між собою під час відвідування занять, що помітно піднімає настрій і дозволяє впоратися з депресивними станами.

ВАС ТРЕНУЄ

Сертифікований тренер, який дає професійний індивідуальний підхід кожній жінці!

ВАЖЛИВО!

Існує ряд протипоказань до занять, тому обов’язково порадьтеся зі своїм лікарем.

ВІДНОВЛЕНЯЯ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ ТА КОРЕГУВАННЯ ВАШИХ ФОРМ

Навантаження відповідатимуть твоєму фізичному стану і підготовленості, ми даємо розумний баланс: інтенсивність  буде достатньою, щоб швидко відновити твою фігуру, але не привести до перевтоми.

Отже, вперед — за красою, хорошим самопочуттям, здоров’ям і настроєм!

Вівторок, Четвер — 10:30.

1 заняття — 100 грн.

Yana Fitness Проспект Перемоги 119-А, тел. +380 63 105 0220.